Ustawa o opłacie środowiskowej

Wynika z tego, że przedsiębiorcy, którzy posiadają choćby jeden pojazd, kosiarkę spalinową, piecyk gazowy lub po prostu licznik wodny zarejestrowany na swoje przedsiębiorstwo, zobowiązani są do przedstawienia raportu oraz naliczenia opłaty za korzystanie ze środowiska.

Niedopełnienie tego, wynikającego z ustawy Prawo Ochrony Środowiska, obowiązku skutkowało będzie naliczeniem kary przez Urząd Marszałkowski, w kwocie do 10.000 zł za każdy stwierdzony przypadek.

Podmioty gospodarcze, na których ciąży opłata środowiskowa zobligowane są do naliczania jej we własnym zakresie. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, proponujemy Państwu podjęcie współpracy w zakresie naliczania opłat za korzystanie ze środowiska naturalnego. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, bazujący na wieloletniej praktyce zawodowej oraz dogłębnej znajomości zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami przemysłowymi. Dzięki nam, opłata za korzystanie ze środowiska przestanie być Państwa zmorą.

Jeżeli chcieliby Państwo poznać pełną ofertę naszej firmy proszę o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.